Wyszukiwarka
Producenci
Głośniki PHANTOM TS-C5423P
Opis
TS-C 5423 głośniki 2-drożne koaksjalne
Rozmiar, cale (mm)-5,25" 130mm
Membrana-Polipropylen
Kolor membrany-jasny brąz
Rozmiar tweetera-30mm
Zawieszenie - guma
Moc RMS -40W
Moc max - 100W
Pasmo przenoszenia-60-20000 Hz
Rozmiar magnesu-70mm x 32mm x 10mm
Magnes - Fe
Impedancja -4 Ohm
Cewka, mm-19mm ACV
W ZESTAWIE:
2 x głosnik TS-C 5423
2 x maskownica
zestaw przewodów
Dane techniczne
| Rodzaj | Coaxialny 2-way |
| Rozmiar | 13 cm |
| Moc (W) | 40/120 |
| Impedancja | 4 Ohm |
| Pasmo przenoszenia | 60-20000 Hz |
| Skuteczność | 91 dB |
| Zwrotnica | - |
| Średnica cewki | - |
| X-mech | - |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się