Wyszukiwarka
Producenci
Głośniki PHANTOM TS-C1622P
Opis
TS-C 1622P głośniki 2-drożne koaksjalne
Rozmiar-6.5" (165 mm)
Membrana -Polipropylen
Kolor membrany- jasny brąz
Rozmiar tweetera -30 mm
Zawieszenie -Guma
Moc RMS -50 W
Moc max -150 W
SPL 90 dB/W/m
Pasmo przenoszenia- 60-20000 Hz
Rozmiar magnesu -80 mm x 40 mm x 12 mm
Magnes -Fe
Impedancja- 4 Ohm
Cewka -25 mm ACV
W ZESTAWIE:
2 x głosnik TS-C 1622P
2 x maskownica
zestaw przewodów
Dane techniczne
| Rodzaj | Coaxialny 2-way |
| Rozmiar | 16,5 cm |
| Moc (W) | 40/150 W |
| Impedancja | 4 Ohm |
| Pasmo przenoszenia | 60-20000 Hz |
| Skuteczność | 90 dB |
| Zwrotnica | - |
| Średnica cewki | - |
| X-mech | - |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się