Wyszukiwarka
Producenci
Głośniki PHANTOM TS-C1622M
Opis
TS-C 1622M Głośniki midbass
Rozmiar - 6.5" (165 mm)
Membrana - Polipropylen
Zawieszenie - Guma
Moc RMS - 50 W
Moc max - 150 W
SPL - 90 dB/W/m
Pasmo przenoszenia - 60-20000 Hz
Rozmiar magnesu - 80 mm x 40 mm x 12 mm
Magnes - Fe
Impedancja - 4 Ohm
W ZESTAWIE:
2 x głosnik TS-C 1622M
2 x maskownica
zestaw przewodów
Dane techniczne
| Rodzaj | Midbass 1-way |
| Rozmiar | 16,5 cm |
| Moc (W) | 60/150 W |
| Impedancja | 4 Ohm |
| Pasmo przenoszenia | 60-... Hz |
| Skuteczność | 90 dB |
| Zwrotnica | - |
| Średnica cewki | - |
| X-mech | - |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się