Wyszukiwarka
Producenci
Głośniki PHANTOM TS-C1022P
Opis
TS-C 1022P głośniki 2-drożne koaksjalne
Rozmiar-4" (100 mm)
Membrana- Polipropylen
Kolor membrany -Jasny brąz
Rozmiar tweetera -30 mm
Zawieszenie -Guma
Moc RMS- 30 W
Moc max -100 W
SPL- 90 dB/W/m
Pasmo przenoszenia 98-20000 Hz
Rozmiar magnesu -76 mm x 32 mm x 12 mm
Magnes- Fe
Impedancja- 4 Ohm
Cewka 19 mm ACV
W ZESTAWIE:
2 x głosnik TS-C 1022P
2 x maskownica
zestaw przewodów
Dane techniczne
| Rodzaj | Coaxialny 2-way |
| Rozmiar | 10 cm |
| Moc (W) | 30/100 W |
| Impedancja | 4 Ohm |
| Pasmo przenoszenia | 98-20000 HZ |
| Skuteczność | 90 dB |
| Zwrotnica | - |
| Średnica cewki | - |
| X-mech | - |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się