Wyszukiwarka
Producenci
Głośnik uniwersalny SP-7/4SQ
Opis
SP-7/4SQ
- Do standardowych aplikacji w zestawach miniaturowych
- Użyteczne ciśnienie dźwięku od około 200Hz
Parametry
| Impedancja (Z) | 4 Ω |
| Pasmo przenoszenia | f3-17 000 Hz |
| Moc znamionowa RMS | 4 W |
| Moc muzyczna MAX | 8 W |
| Średnica magnesu | Ø 40 mm |
| Otwór montażowy | Ø 61 mm |
| Głębokość montażowa | 25.2 mm |
| Średnica otworu montażowego | Ø 73.5 mm |
| Szerokość | 66.5 mm |
| Wysokość | 66.5 mm |
| Głębokość | 26 mm |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 90 g |
| Ilość | 1 |
Pliki do pobrania:
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się