Wyszukiwarka
Producenci
Głośnik nisko-średniotonowy HiFi SPH-165KEP
Opis
SPH-165KEP
- Odlewany aluminiowy kosz
- Membrana kewlarowa
- Korektor fazy
- Optymalna odpowiedź transjentowa
- Nie wpada w rezonanse
- Odporny na wysokie temperatury
- Bardzo szeroki i liniowy zakres częstotliwości przenoszenia
- Świetny głośnik nisko-średniotonowy z dużym zapasem mocy do zastosowań HiFi
Parametry
| Impedancja (Z) | 8 Ω |
| Pasmo przenoszenia | f3-7 000 Hz |
| Częstotliwość rezonansowa (fs) | 30 Hz |
| Moc znamionowa RMS | 60 W |
| Moc muzyczna MAX | 100 W |
| Czułość | 89 dB/W/m |
| Podatność mech. zawieszeń (Cms) | 1.71 mm/N |
| Masa ruchoma (Mms) | 17 g |
| Dobroć mechaniczna (Qms) | 4.85 |
| Dobroć elektryczna (Qes) | 0.33 |
| Dobroć całkowita (Qts) | 0.31 |
| Objętość ekwiwalentna (Vas) | 38 l |
| Rezystancja cewki (Re) | 6 Ω |
| Współczynnik BxL | 7.60 Tm |
| Indukcyjność cewki (Le) | 0.7 mH |
| Średnica cewki | Ø 35.5 mm |
| Materiał korpusu cewki | Kapton |
| Wychylenie liniowe (XMAX) | ± 4.75 mm |
| Pow. czynna mem. (Sd) | 127 cm2 |
| Waga magnesu | 500g + 17g |
| Średnica magnesu | Ø 100 mm |
| Otwór montażowy | Ø 142 mm |
| Głębokość montażowa | 86 mm |
| Średnica otworu montażowego | Ø 176 mm |
| Rozstaw otworów X | 124.5 mm |
| Rozstaw otworów Y | 124.5 mm |
| Wymiary | 165 x 165 x 90mm |
| Średnica zewnętrzna | Ø 186 mm |
| Szerokość | 165 mm |
| Wysokość | 165 mm |
| Głębokość | 90 mm |
| Kolor | czarny/żółty |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 1.7 kg |
| Ilość | 1 |
| Typ głośnika | 6" |
| Wymiary opakowania (S x W x D) | 0.175 x 0.11 x 0.175 m |
| Waga brutto | 1.87 kg |
| Waga netto | 1.7 kg |
Pliki do pobrania:
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się