Wyszukiwarka
Producenci
Głośnik miniaturowy SP-5/8
Opis
SP-5/8
- Do standardowych aplikacji
- Ciśnienie dźwięku o dobrej liniowości od około 250Hz do wysokich tonów
Parametry
| Impedancja (Z) | 8 Ω |
| Pasmo przenoszenia | f3-16,000 Hz |
| Moc znamionowa RMS | 6 W |
| Moc muzyczna MAX | 12 W |
| Średnica magnesu | Ø 40 mm |
| Otwór montażowy | Ø 47 mm |
| Głębokość montażowa | 24 mm |
| Wymiary | Ø 50mm x 24mm |
| Średnica zewnętrzna | Ø 50 mm |
| Szerokość | Ø 50 mm |
| Głębokość | 24 mm |
| Dopuszcz. temp. otoczenia | 0-40 °C |
| Waga | 85 g |
| Ilość | 1 |
| Typ głośnika | 2" |
Pliki do pobrania:
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się