Wyszukiwarka
Producenci
GAŁKA POTENCJOMETRU CZARNA 40MM GCL40
0
Opis
Dane techniczne
| Kod | Gal000076 |
| EAN | 5904257844101 |
| jednostka | szt. |
| Nazwa | Gałka |
| Typ gałki | aluminiowa |
| Wysokość gałki | 17mm |
| Średnica gałki | 40mm |
| Wyróżnik | aluminiowa |
| Średnica ośi | 6mm |
| Kolor korpusu gałki | czarny |
| Sposób montażu gałki | wciskana |
| Średnica podstawy gałki | Nie |
| Kolor znacznika | srebrny |
Dodatkowe informacje:
średnica: 39.7mm
wysokość: 17.3mm
średnica osi: 6mm
materiał: z zewnątrz aluminium, wnętrze ABS
kolor gałki: czarny
kolor wskaźnika: srebrny
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się