Wyszukiwarka
Producenci
GAŁKA POTENCJOMETRU CZARNA 30MM GCLG30 GŁADKA H=17MM
0
Opis
Dodatkowe informacje:
średnica: 30mm
wysokość: 17mm
średnica osi: 6mm
materiał: z zewnątrz aluminium, wnętrze ABS
kolor gałki: czarny
Dane techniczne
| Kod | Gal000127 |
| EAN | 5904257858276 |
| jednostka | szt. |
| Nazwa | Gałka |
| Typ gałki | aluminiowa |
| Wysokość gałki | 17mm |
| Średnica gałki | 30mm |
| Wyróżnik | aluminiowa |
| Średnica ośi | 6mm |
| Kolor korpusu gałki | czarny |
| Sposób montażu gałki | wciskana |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się