Wyszukiwarka
Producenci
Cewka rdzeniowa LSIF-470/1
Opis
Opis
Specyfikacja
| Typ urządzenia | ferrite core coil |
| Wartość nominalna | 4.7 mH |
| Moc znamionowa | 60 W/30 W |
| Średnica drutu
(CUL) |
Ø 0.65 mm |
| Rezystancja cewki | 0.65 Ω |
| Ilość | 1 |
| Wymiary | Ø 30 mm x 26 mm |
| Waga | 65 g |
| Waga netto | 0.065 kg |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się