Wyszukiwarka
Producenci
Cewka rdzeniowa LSIF-220/1
Opis
Opis
Specyfikacja
| Typ urządzenia | ferrite core coil |
| Wartość nominalna | 2.2 mH |
| Moc znamionowa | 60 W/30 W |
| Średnica drutu
(CUL) |
Ø 0.65 mm |
| Rezystancja cewki | 0.4 Ω |
| Ilość | 1 |
| Wymiary | Ø 30 mm x 26 mm |
| Waga | 50 g |
| Waga netto | 0.05 kg |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się