Wyszukiwarka
Producenci
BEZPIECZNIK WTA 500MA 250V SZYBKI 5X20MM
0
Opis
Dane techniczne
| Kod | 3517 |
| EAN | 5904257802606 |
| jednostka | |
| Data dostawy | |
| Wartość prądu | 0,5A (500mA) |
| Typ bezpiecznika | szklany |
| Rozmiar i typ obudowy | 5x20mm |
| Wyróżnik | Bezpiecznik rurkowy RoHS. |
| Charakterystyka bezpiecznika | szybki |
| Napięcie bezpiecznika | 250V |
| Nazwa | Bezpiecznik |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się