Wyszukiwarka
Producenci
BEZPIECZNIK WTA 4A 250V SZYBKI 6.3X30MM
0
Opis
Dane techniczne
| Kod | 001882 |
| EAN | 5904257805133 |
| jednostka | |
| Wartość prądu | 4A |
| Typ bezpiecznika | szklany |
| Rozmiar i typ obudowy | 6x30mm |
| Charakterystyka bezpiecznika | szybki |
| Napięcie bezpiecznika | 250V |
| Nazwa | Bezpiecznik |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się