Wyszukiwarka
Producenci
BEZPIECZNIK WTA 1.5A 250V SZYBKI 5X20MM
0
Opis
Dane techniczne
| Kod | 000356 |
| EAN | 5904257803320 |
| jednostka | OPAK. |
| Wartość prądu | 1,5A |
| Typ bezpiecznika | szklany |
| Rozmiar i typ obudowy | 5x20mm |
| Wyróżnik | Bezpiecznik rurkowy RoHS. |
| Charakterystyka bezpiecznika | szybki |
| Napięcie bezpiecznika | 250V |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się