Wyszukiwarka
Producenci
BEZPIECZNIK TERMICZNY 10A 142 C 250VAC
0
Opis
Dane techniczne
| Kod | 000238 |
| EAN | 5904257803115 |
| jednostka | szt. |
| Wartość prądu | 10A |
| Typ bezpiecznika | termiczny |
| Rozmiar i typ obudowy | 14x4mm |
| Wyróżnik | RoHS. |
| Charakterystyka bezpiecznika | szybki |
| Napięcie bezpiecznika | 250V |
Pliki do pobrania:
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się